4 juli 2019

Surfplankjes van ‘Beach-plastics’

geraapt én gemaakt voor Surfana

Al vanaf de start van Juttersgeluk is Surfana enthousiast betrokken geweest bij Juttersgeluk. Vanuit hun gedeelde liefde voor de zee en het strand was Juttersgeluk meerdere malen aanwezig met een workshop op het Surfana Festival. Dit jaar niet aanwezig op het festival, maar zeker geen einde van deze mooie samenwerking!

 

In de werkplaats is de productie van maar liefst 300 (!) surfplankjes sleutelhangers gestart. Gemaakt van plastics gevonden op het thuisstrand van de surfschool. Zo deelt Surfana het verhaal van Juttersgeluk en support zij de bewustwording rondom de plastic soep onder haar surfers. Zij kunnen zo een te gek aandenken aan een prachtige (duurzame) surfervaring aanschaffen. Een souvenir met een boodschap.

Heb je ook interesse om voor jouw initiatief een upcycle-product te laten ontwerpen en maken, neem dan contact op met Stichting Juttersgeluk.

Boek Nu
Juttersgeluk
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.