3 februari 2020

Ben jij onze nieuwe evenementencoördinator?

Naast onze dagelijkse activiteiten op het strand en in het atelier, krijgen we regelmatig de vraag voor het organiseren van een activiteit. Daarom zijn we op zoek naar een vrijwillig evenementencoördinator die bij Juttersgeluk de schakel vormt tussen potentiële opdrachtgevers en de stichting. Onze opdrachtgevers zijn: bedrijven, scholen, particulieren en paviljoenhouders. Met de voorbereiding en begeleiding van de personeelsuitjes en kinderpartijtjes, ondersteun je Juttersgeluk met het verwezenlijken van zowel haar duurzame als maatschappelijke doelen.

Je begeleidt samen met onze andere vrijwilligers de jutactiviteiten op het strand en/of creatieve workshops in het atelier of op locatie. Bij de voorbereiding en uitvoering krijg je op de achtergrond altijd vanuit onze organisatie ondersteuning van de initiatiefnemer van Juttersgeluk of de locatiemanager.

Download hier de vacature

Boek Nu
Juttersgeluk
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.